* سرکشی از خانواده جانباز فریبرز درست/شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد پیشرو در سرکشی و حمایت از جامعه ایثارگران تاريخ: 1396/06/13 زمان: 14:46


  » قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد پیشرو در سرکشی و حمایت از جامعه ایثارگران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد نادر جانی‌پور در دیدار با خانواده " فریبرز درست " جانباز شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: بدون شک امکان برگزاری آئین تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس قابل مقایسه با جانبازی و رشادت های این عزیزان نیست.

وی با بیان اینکه جانبازی جانبازان و ایثار ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در تاریخ بشریت به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: جانباز عنوان قمر بنی هاشم(ع) در صحرای کربلا بوده که رسیدن به این عنوان و لقب در دنیای امروزی افتخار و لیاقت می خواهد.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما بر این باوریم که راه شهادت، ایثارگری و جانبازی در راه امام حسین(ع) تا ظهور مهدی موعود(عج) باید ادامه داشته باشد و با پیروی و ادامه دادن این مسیر است که می توان به سعادت حقیقی دست یافت.

جانی‌پور با اشاره به اینکه باید پذیرفت ادامه دادن راه شهادت و جانبازی در نظام مقدس اسلامی مان لیاقت و شایستگی می‌خواهد، تصریح کرد: پرچم این راه باید همیشه برافراشته نگه داشته شود.

وی گفت: شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد نیز در سه ساله اخیر بصورت مستمر و متعدد با عناوین مختلف از خانواده های معظم شاهد ، ایثارگر ، آزادگان و جانبازان معظم هشت سال دفاع مقدس تجلیل نموده و البته این تجلیل را وظیفه ذاتی خود می‌داند.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از 70 درصد از پرسنل این شرکت جزء خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگر، آزاده و جانباز بوده که برای همه ما ، خدمتگزاری به آنان یک افتخار است.

جانی‌پور از اجرای برنامه‌های فرهنگی مرتبط با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و بیان داشت: برگزاری این برنامه‌ها در سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت تا یاد و نام رشادت های دوران دفاع مقدس پاس داشته شود.

در پایان این دیدار به رسم لوح تقدیری به جانباز " فریبرز درست " اهداء شد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار