* عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: راه اندازی صندوق وام بازنشستگان شرکت تاريخ: 1396/11/18 زمان: 10:13


  » عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی صندوق وام بازنشستگان این شرکت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس احمد پهلوانی " در نشستی با بازنشستگان نواحی بویراحمد و دنا گفت: صندوق وام ویژه بازنشستگان این شرکت برای پرداخت تسهیلات موردنیاز با مبالغ ریالی مشخص راه اندازی شده است.

وی با تشریح چگونگی پرداخت تسهیلات از سوی بانک عامل به بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: همکاران بازنشسته برای عضویت در این صندوق می بایست 50 هزار تومان بحساب صندوق واریز کنند.

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بدنبال نشست هایی که با مسوولان بانک عامل برگزار شد قراراست تسهیلات با کارمزد 2 درصد به اعضای صندوق پرداخت شود.

پهلوانی با برشمردن مزایای عضویت بازنشستگان صندوق وام بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: از 198 بازنشسته شرکت، 60 نفر تاکنون به عضویت صندوق درآمده اند.

وی گفت: بازنشستگان نواحی با مراجعه به نمایندگان کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان در نواحی خود می توانند به عضویت صندوق وام بازنشستگان شرکت در بیایند.

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با گرامی داشتن یاد و خاطره همکارانی که در یکسال گذشته دارفانی را وداع گفته اند هم یادآورشد: امیدواریم بازنشستگان شرکت همیشه از سلامت جسمی و روحی خوبی برخوردار باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، در پایان این نشست ، بازنشستگان با قرائت فاتحه ای یاد و خاطره همکاران از دست رفته را گرامی داشتند.

همچنین برخی از بازنشستگان به بیان مشکلات کنونی خود و انتظارات شان از مسوولان شرکت اشاره کردند.


 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار