* مدیر برق کهگیلویه: 13 پروژه برق در کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می شود تاريخ: 1396/11/17 زمان: 11:14


  » مدیر برق کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه برق در دهه فجر امسال خبرداد.

" مهرداد تابش نژاد " در حاشیه بازدید از پروژه اصلاح و بهینه سازی کاهش تلفات انرژی در روستاهای دشتک علیا و سفلی گفت: در دهه فجر امسال، 13 پروژه برقرسانی در بخش های اصلاح، احداث، توسعه ، بهینه سازی شبکه های برق و روشنایی معابر شهرستان کهگیلویه با اعتباری حدود 28 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی تعداد پروژه های کلنگ زنی شده دهه فجر امسال شهرستان کهگیلویه در حوزه برق را 9 پروژه با اعتباری معادل 12 میلیارد و 400 میلیون ریال عنوان کرد.

مدیر برق کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: چهار پروژه برق نیز در این شهرستان در دهه فجر با اعتباری معادل 15 میلیارد و 600 میلیون ریال کلنگ زنی می شود.

وی مهمترین پروژه های افتتاحی حوزه برق در شهرستان کهگیلویه در دهه فجر امسال را اصلاح و بهینه سازی کاهش تلفات روستای " قلعه جلو " ، روشنایی معابر شهر " دهدشت" ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق روستای " عمارت دشمن زیاری " و احداث شبکه های برقرسانی روستایی " سرتنگ لیراب دیشموک " با استفاده از نیروگاههای یک کیلوواتی خورشیدی برشمرد.

تابش نژاد گفت: اصلاح و بهینه سازی کاهش تلفات میدان مرکزی و شریعتی دهدشت، توسعه و احداث روستایی، احداث شبکه برقرسانی روستایی " سرکور دشمن زیاری " و توسعه و رفع ضعف ولتاژ نقاط شهری دهدشت نیز چهار پروژه ای است که در دهه فجر امسال در شهرستان کهگیلویه کلنگ زنی می شود.

وی محل تامین اعتبارات پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی شهرستان کهگیلویه را اعتبارات داخلی و بند ( ه ) برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان کهگیلویه یکی از شهرستان های گرمسیری این استان محسوب می شود که هزار مشترک دارد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار